داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

برنامه جامع حاکمیت داده و فناوری اطلاعات شامل طراحی كلان سیستم‌های نرم‌افزاری، بستر مخابراتی مناسب و مطلوب برای به‌كارگیری فناوری اطلاعات و مدیریت داده‌های بانک در راستای مكانیزه کردن فرایند‌های بانک، امكان‌سنجی فنی و اقتصادی طرح موردنظر و ارائه راهكارهای اجرایی مطابق با استانداردها، چارچوب‌ها و مراجع بین‌المللی خواهد بود.

محدوده این طرح منحصر به طراحی كلان سیستم‌های مورد نیاز و بستر ارتباطی و سرویس‌های خدماتی به بانک است، به نحوی كه ارتباطات درون و برون‌سازمانی با توجه به سیاست‌ها و برنامه راهبردی بانک و نهادهای قانون‌گذار تسهیل شود.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها
زیرسیستم

آخرین اخبار

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.