سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

قراردادهای درمانی یکی از خدمات موثر شرکت‌های بیمه به بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان است و در نتیجه برقراری ارتباط سریع و موثر با مراکزدرمانی در راستای ارائه خدمات با کیفیت برای شرکت‌های بیمه حائز اهمیت است. سامانه پورتال جامع مراکز درمانی شرکت داتین در مراکز طرف قرارداد شرکت‌های بیمه نصب و کلیه تعاملات با مراکزدرمانی از طریق این سامانه مدیریت می‌شود.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

صدور برخط معرفی‌نامه سرپایی و بستری
ثبت خسارت سرپایی
رصد و پیگیری مستندات درمانی ارسالی مرکزدرمانی به شرکت بیمه
مشاهده تعرفه‌های خدمات تشخیصی درمانی متناسب با هر مرکز طرف قرارداد
ثبت و مدیریت تغییرات پزشکان طرف قرارداد

زیرسیستم

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.