مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
جایزه مدیریت مالی

داتین، تندیس چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را کسب کرد

داتین تندیس و تقدیرنامه «یک ستاره» چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را کسب کرد.

چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران با هدف بهبود بستر و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی شرکت‌ها و سازمان‌ها، با حضور وزیر اقتصاد و دارایی، رییس سازمان برنامه بودجه، رییس خزانه‌داری کل کشور، مدیرعامل بانک پاسارگاد‌، معاونان بانک مرکزی، جمعی از مدیران و مسئولان بلندپایه کشوری، مؤسسات مالی و اساتید دانشگاه برگزار شد.

براساس ارزیابی‌های هیئت داوران این رویداد، داتین در دومین حضور خود، با یک پله ارتقا، موفق به دریافت تقدیرنامه و تندیس «یک ستاره» شد. سعید شیرازیان، معاون مالی و عضو هیئت‌مدیره داتین به نمایندگی از شرکت، این جایزه را از داوران رویداد دریافت کرد.

چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران ۲۵ دی ماه سال جاری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

در سنوات اخیر، فناوری اطلاعات با سرعت شگفت‌انگیزی در حوزه‌های مختلف، از جمله صنعت بانکداری، تحول ایجاد کرده است. بانک‌های ایرانی نیز در این راستا پیشرفت‌های چشمگیری داشته‌اند. از جمله مفاهیمی که به‌تازگی در این زمینه مطرح شده، گذر از بانکداری متمرکز (Core Banking) به مفهوم بانکداری بدون هسته (Coreless Banking) است.
امروزه با پدیدآمدن پلتفرم‌های ابری که ضمن تضمین قابل‌اعتمادبودن و مقیاس‌پذیری در بالاترین سطح از استانداردها، قیمت بسیار مناسبی هم برای خدمات خود ارائه می‌دهند، بازاندیشی این سوال بنیادین که آیا بانک‌ها حتما باید خودشان مدیریت زیرساخت ابری خود را به‌صورت متمرکز برعهده داشته باشند، ضروری به‌نظر می‌رسد.
مهاجرت بانک کارآفرین به راهکارهای جامع بانکی داتین به‌صورت یک‌باره و با انجام مهاجرت توامان داده‌های حوزه‌های منابع، مصارف و ارزی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 21 و 22 دی ماه و در کمتر از یک‌سال انجام شد.
بانک جهانی چند سالی است که ادعا می‌کند یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای کاهش فقر و فاصله طبقاتی، فراگیری مالی (Financial Inclusion) است. این بانک هدف خود سال ۲۰۲۰ را دسترسی همگانی به خدمات مالی نام‌گذاری کرده بود.  فراگیری مالی به معنای دسترسی راحت، مقرون به صرفه و برابر همه اقشار جامعه و کسب‌وکارها به خدمات مالی مانند وام، بیمه، حساب بانکی، کیف پول و … است.