برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN
افتتاح-دفتر-داتین-در-اصفهان

دفتر داتین در اصفهان به‌صورت رسمی آغاز به کار کرد

داتین در راستای توسعه هم‌جانبه خود، همکاری با نیروهای متخصص و افزایش دسترسی‌ برابر به منابع و فرصت‌های شغلی در حوزه فناوری، دفتر جدید خود را در اصفهان افتتاح کرد.

داتین در اقدامی تازه و بعد از تاسیس دفتر خود در مشهد، دفتری را در اصفهان تجهیز کرده و در نظر دارد این توسعه را براساس پتانسیل موجود در شهرهای مختلف کشور ادامه دهد.

محمد نژادصداقت، مدیرعامل داتین با بیان اینکه فراگیری در جمعیت یک سازمان، اساس رشد و پویایی است، گفت: «ما در داتین خود را متعهد می‌دانیم که موانع شغلی را تا جای ممکن از بین ببریم و شرایطی را فراهم کنیم تا افراد از مناطق مختلف با دیدگاه‌های متفاوت بتوانند به داتین بپیوندد و در کنار یکدیگر همکاری‌های بهتری را با هدف انجام کارهای بزرگتر برای مشتریان‌مان رقم بزنیم.»

عبور از محدودیت‌های جغرافیایی و تمرکززدایی از پایتخت، از اهداف داتین در سال‌های اخیر بوده تا با فراهم کردن این شرایط، فرصت‌های یادگیری، نگرش‌های گوناگون و توسعه‌های آتی در آن تقویت شود. در این راستا، داتین از چند سال پیش، جذب همکار از سراسر کشور را آغاز کرد و با عبور از محدودیت‌های جغرافیایی، همه متخصصان نرم‌افزار را از تمام ایران گرد هم جمع کرده است.

در این دفتر بیست نفر از همکاران داتین از تیم‌های توسعه محصول در آن مشغول به فعالیت هستند و بر اساس نیازهای توسعه‌ای داتین، جذب همکار در اصفهان پیش‌برده می‌شود. در آگهی‌های شغلی داتین از این پس نام اصفهان نیز به‌عنوان یکی از دفاتر فعال داتین ثبت می‌شود.

مراسم افتتاحیه این دفتر با حضور مدیران و همکاران داتین روز چهارشنبه ۲۱ام تیرماه در فضای کار اشتراکی آبی سفید برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون بانکداری نوین داتین:
محمد آجدانی، معاون بانکداری نوین داتین، در برنامه اتاق آبی از وضعیت نئوبانک‌ها در ایران صحبت کرد. او در این برنامه به شرط نگهداشت کاربران در نئوبانک‌های ایرانی پرداخت و به این سوال پاسخ داد که آیا حیات این پلتفرم‌ها در گرو پرداخت تسهیلات است؟
بانک شهر پس از بررسی مستندات فنی و تخصصی تامین‌کنندگان نرم‌افزارهای جامع شرکت‌کننده در مناقصه سامانه مدیریت املاک و ساختمان، داتین را برنده این مناقصه اعلام کرد. سامانه داتین پیش‌تر توسط بانک‌های سپه و پاسارگاد انتخاب و برای مدیریت جامع حوزه املاک این د‌و بانک به کار گرفته شده بود.
نوآوری در اکوسیستم بانکی هرچند بسیار پیشروتر از بخش‌های دیگر کشور بود اما به نظر می‌رسد طی چند سال گذشته دچار یک رکود نسبی شده است و پروژه‌های نوآورانه با سرعتی که انتظار می‌رود اجرا نمی‌شود یا شکل اجرایش آنقدر تغییر می‌کند که دیگر شبیه آنچه از ابتدا برای آن برنامه‌ریزی شده بود نیست.
مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در سمینار نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف:
لیلا پاکروان‌نژاد، مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف به ارائه‌ای تحت عنوان «چارچوب چابک مقیاس‌شده» پرداخت و جدیدترین تجربیات خود درباره رویکرد اجایل را برای حاضران تشریح کرد.