همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
افتتاح-دفتر-داتین-در-اصفهان

داتین در راستای توسعه هم‌جانبه خود، همکاری با نیروهای متخصص و افزایش دسترسی‌ برابر به منابع و فرصت‌های شغلی در حوزه فناوری، دفتر جدید خود را در اصفهان افتتاح کرد.

داتین در اقدامی تازه و بعد از تاسیس دفتر خود در مشهد، دفتری را در اصفهان تجهیز کرده و در نظر دارد این توسعه را براساس پتانسیل موجود در شهرهای مختلف کشور ادامه دهد.

محمد نژادصداقت، مدیرعامل داتین با بیان اینکه فراگیری در جمعیت یک سازمان، اساس رشد و پویایی است، گفت: «ما در داتین خود را متعهد می‌دانیم که موانع شغلی را تا جای ممکن از بین ببریم و شرایطی را فراهم کنیم تا افراد از مناطق مختلف با دیدگاه‌های متفاوت بتوانند به داتین بپیوندد و در کنار یکدیگر همکاری‌های بهتری را با هدف انجام کارهای بزرگتر برای مشتریان‌مان رقم بزنیم.»

عبور از محدودیت‌های جغرافیایی و تمرکززدایی از پایتخت، از اهداف داتین در سال‌های اخیر بوده تا با فراهم کردن این شرایط، فرصت‌های یادگیری، نگرش‌های گوناگون و توسعه‌های آتی در آن تقویت شود. در این راستا، داتین از چند سال پیش، جذب همکار از سراسر کشور را آغاز کرد و با عبور از محدودیت‌های جغرافیایی، همه متخصصان نرم‌افزار را از تمام ایران گرد هم جمع کرده است.

در این دفتر بیست نفر از همکاران داتین از تیم‌های توسعه محصول در آن مشغول به فعالیت هستند و بر اساس نیازهای توسعه‌ای داتین، جذب همکار در اصفهان پیش‌برده می‌شود. در آگهی‌های شغلی داتین از این پس نام اصفهان نیز به‌عنوان یکی از دفاتر فعال داتین ثبت می‌شود.

مراسم افتتاحیه این دفتر با حضور مدیران و همکاران داتین روز چهارشنبه ۲۱ام تیرماه در فضای کار اشتراکی آبی سفید برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
ویپاد، ترابانک پاسارگاد، از شیوه جدید تسهیلات‌دهی کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف سی میلیون تومان به نام «تسهیلات برآیند» رونمایی کرد. در این شیوه جدید، کاربران در فرایندی کاملا آنلاین، براساس دریافت امتیاز در وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) می‌توانند وام سی میلیون تومانی دریافت کنند.
پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که شرایط مطلوب و لازم را از نظر ساختار سازمانی و تجهیزات و زیرساخت داشته باشند.
قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت.