سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

از 1395 تاکنون

شرکت بیمه پاسارگاد اولین مشتری راهکار جامع بیمه‌گری فناپ در سال 1390 بود که با تاسیس شرکت داتین و انتقال واحد راهکارهای بیمه‌گری به جمع مشتریان این شرکت پیوست.

علاوه بر ارائه راهکار جامع بیمه‌گری، این شرکت در سال‌های بعد به تدریج سرویس‌های بیمه‌گری الکترونیک و پورتال جامع بیمه‌شدگان داتین را نیز به سبد محصولات خود اضافه کرد.

Rate this customer

محصولات ارائه‌شده

راهکار جامع و یکپارچه بیمه‌گری
پورتال بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان
وب‌سرویس و APIهای فروش الکترونیک
راهکار جامع سازمانی

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.