چهارمین مسابقه برنامه‌نویسی کدناک دانشگاه شریف با حمایت داتین برگزار می‌شود

بیمه-پاسارگاد
از 1395 تاکنون

شرکت بیمه پاسارگاد اولین مشتری راهکار جامع بیمه‌گری فناپ در سال 1390 بود که با تاسیس شرکت داتین و انتقال واحد راهکارهای بیمه‌گری به جمع مشتریان این شرکت پیوست.

علاوه بر ارائه راهکار جامع بیمه‌گری، این شرکت در سال‌های بعد به تدریج سرویس‌های بیمه‌گری الکترونیک و پورتال جامع بیمه‌شدگان داتین را نیز به سبد محصولات خود اضافه کرد.

محصولات ارائه‌شده

راهکار جامع و یکپارچه بیمه‌گری
پورتال بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان
وب‌سرویس و APIهای فروش الکترونیک
راهکار جامع سازمانی

آخرین اخبار

 
عوامل بسیاری بر GDP کشورها تاثیرگذار هستند. پیشرفت‌­های فناوری یکی از این عوامل هستند که می‌­توانند با افزایش بهره‌­وری و کارایی، باعث افزایش GDP شوند و در این میان، فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به یکی از عوامل اصلی رشد اقتصادهای مدرن مبدل شده و رشد سریع صنعت ICT اقتصاد جهانی را متحول کرده است.
 
با برگزاری مناقصه «سامانه مدیریت منابع انسانی» در بانک سینا، شرکت داتین در ارزیابی‌های فنی و نهایی به‌عنوان برنده این مناقصه اعلام شد. به این ترتیب با انعقاد قرارداد، بانک سینا تصمیم گرفته تا خدمات مربوط به سرمایه‌های انسانی را از طریق سامانه HRM داتین به همکاران خود ارائه دهد.
گفت‌وگو با معاون بانکداری نوین داتین درباره نقش فناوری در توسعه فراگیری مالی و افزایش توان مالی جامعه
در ایران، بیش از آنکه فناوری موجب توسعه توانمندسازی مالی افراد جامعه شود، موجب تسهیل‌کردن فرایندها و افزایش دسترسی افراد شده است. این بخشی از صحبت‌های محمد آجدانی، معاون بانکداری نوین داتین در گفت‌وگو با فصلنامه «فناوری‌های مالی» است.
 
برای پرداختن به حوزه دانش‌بنیان صنعت بیمه و چالش‌های آن بهتر است مروری بر مؤلفه‌ها و معیارهای تولید و اقتصاد دانش‌بنیان داشته باشیم و از این زاویه به موضوع بنگریم.