داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

از 1398 تاکنون

راهکار جامع سازمانی که به اختصار ERP نامیده می‌شود، عنوانی برای سیستم جامع تشکیل‌شده از ماژول‌های مدیریت فرایندهای تجاری سازمان‌ها و شرکت‌ها، از جمله بانک‌ها به‌شمار می‌رود و تمامی منابع از جمله مالی، تدارکات و پشتیبانی، سرمایه انسانی، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری و… را به ‌صورت یکپارچه و فرایندمحور مدیریت می‌کند.

بانک سرمایه از سال 1398 با توجه به این نیازهای خود، به جمع مشتریان راهکارهای سازمانی داتین پیوست.

Rate this customer

محصولات ارائه‌شده

سامانه مدیریت منابع انسانی (HRM)

آخرین اخبار

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.