سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

از 1388 تاکنون

صندوق تعاون کشور در تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۳۸۸ در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی به بانک توسعه تعاون تغییر نام داد.

به منظور موفقیت در ایجاد این تغییر، بانک توسعه تعاون در همان سال به راهکار جامع بانکی داتین مهاجرت کرد. علاوه بر ارائه راهکار جامع بانکی، داتین از سال 1396 «سامانه مدیریت ریسک اعتباری و نقدینگی» را نیز در اختیار این بانک قرار داده است.

Rate this customer

محصولات ارائه‌شده

سامانه‌های بانکداری متمرکز
سامانه‌های پردازش تراکنش
سامانه‌های بانکداری مدرن
سامانه‌های تحلیلی

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.