برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN
پروانه تحقیق و توسعه

داتین پروانه تحقیق و توسعه دریافت کرد

داتین پروانه فعالیت تحقیق و توسعه را از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دریافت کرد.

پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که شرایط مطلوب و لازم را از نظر ساختار سازمانی و تجهیزات و زیرساخت داشته باشند. آنها باید علاوه‌بر دارابودن سرمایه‌های انسانی متخصص، توانسته باشند در طول دوره فعالیتشان پروژه‌های مرتبط با حوزه‌های فعالیتی خود را اجرا کنند.

از دیگر شرایط دریافت این پروانه، برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه مدیران و کارشناسان مرتبط است. داتین نیز به‌عنوان یک شرکت نوآور که مجوز بهره‌برداری نرم‌افزار را پیش از این کسب کرده بود، حالا پروانه تحقیق و توسعه را از این وزارت‌خانه دریافت کرده و درراستای استراتژی‌ها و اهداف کلان خود در مسیر توسعه محصولات و پروژه‌‌های تحقیقاتی و نوآورانه جدید، از این پروانه استفاده خواهد کرد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون بانکداری نوین داتین:
محمد آجدانی، معاون بانکداری نوین داتین، در برنامه اتاق آبی از وضعیت نئوبانک‌ها در ایران صحبت کرد. او در این برنامه به شرط نگهداشت کاربران در نئوبانک‌های ایرانی پرداخت و به این سوال پاسخ داد که آیا حیات این پلتفرم‌ها در گرو پرداخت تسهیلات است؟
بانک شهر پس از بررسی مستندات فنی و تخصصی تامین‌کنندگان نرم‌افزارهای جامع شرکت‌کننده در مناقصه سامانه مدیریت املاک و ساختمان، داتین را برنده این مناقصه اعلام کرد. سامانه داتین پیش‌تر توسط بانک‌های سپه و پاسارگاد انتخاب و برای مدیریت جامع حوزه املاک این د‌و بانک به کار گرفته شده بود.
نوآوری در اکوسیستم بانکی هرچند بسیار پیشروتر از بخش‌های دیگر کشور بود اما به نظر می‌رسد طی چند سال گذشته دچار یک رکود نسبی شده است و پروژه‌های نوآورانه با سرعتی که انتظار می‌رود اجرا نمی‌شود یا شکل اجرایش آنقدر تغییر می‌کند که دیگر شبیه آنچه از ابتدا برای آن برنامه‌ریزی شده بود نیست.
مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در سمینار نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف:
لیلا پاکروان‌نژاد، مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف به ارائه‌ای تحت عنوان «چارچوب چابک مقیاس‌شده» پرداخت و جدیدترین تجربیات خود درباره رویکرد اجایل را برای حاضران تشریح کرد.