همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
پروانه تحقیق و توسعه

داتین پروانه فعالیت تحقیق و توسعه را از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دریافت کرد.

پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که شرایط مطلوب و لازم را از نظر ساختار سازمانی و تجهیزات و زیرساخت داشته باشند. آنها باید علاوه‌بر دارابودن سرمایه‌های انسانی متخصص، توانسته باشند در طول دوره فعالیتشان پروژه‌های مرتبط با حوزه‌های فعالیتی خود را اجرا کنند.

از دیگر شرایط دریافت این پروانه، برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه مدیران و کارشناسان مرتبط است. داتین نیز به‌عنوان یک شرکت نوآور که مجوز بهره‌برداری نرم‌افزار را پیش از این کسب کرده بود، حالا پروانه تحقیق و توسعه را از این وزارت‌خانه دریافت کرده و درراستای استراتژی‌ها و اهداف کلان خود در مسیر توسعه محصولات و پروژه‌‌های تحقیقاتی و نوآورانه جدید، از این پروانه استفاده خواهد کرد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
ویپاد، ترابانک پاسارگاد، از شیوه جدید تسهیلات‌دهی کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف سی میلیون تومان به نام «تسهیلات برآیند» رونمایی کرد. در این شیوه جدید، کاربران در فرایندی کاملا آنلاین، براساس دریافت امتیاز در وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) می‌توانند وام سی میلیون تومانی دریافت کنند.
قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت. 
اپلیکیشن ویپاد، ارائه‌دهنده نسل جدیدی از خدمات مالی و بانکی دیجیتال است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند تا سقف سی میلیون تومان تسهیلات را به‌صورت کاملا آنلاین، بدون ضامن و وثیقه دریافت کنند.