روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.

تعریف رضایت از زندگی چیست؟ آیا می‌توانید رضایت از زندگی را از حس شادی تفکیک کنید؟ در واقع رضایت از زندگی یا از یک موضوع، به کلیت زندگی و تجربه‌های ما از آن موضوع ارتباط دارد و شادی آن حسی است که در لحظه تجربه می‌کنیم.

با وجود آنکه شادی یک حس لحظه‌ای است، اما امروزه در موضوع توسعه فردی از اهمیت بالایی برخوردار است. دلیل اهمیت شادی آن است که این حس می‌تواند روی جنبه‌های مختلف زندگی افراد تاثیرگذار باشد. مثلا تجربه شادی، باعث افزایش ایمنی بدن و سلامتی شده، احتمالا موفقیت زندگی مشترک را بالا برده، دوستی‌هایی سالم‌تر و در نتیجه آن حمایت اجتماعی بیشتر ایجاد می‌کند، بهره‌وری را افزایش داده و در نتیجه این موارد، باعث افزایش کیفیت خروجی‌های کاری و در ادامه آن، میزان درآمد می‌شود.

اهمیت تاثیرات ناشی از حس شادی باعث شده در چهاردهمین اپیزود داتکست، به سراغ این موضوع برویم. در این اپیزود درباره شادی صحبت می‌کنیم، با مفهوم آن بیشتر آشنا می‌شویم و چند تئوری درباره آن را مرور می‌کنیم.

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.

مطالب مرتبط