برگزاری بوت کمپ آموزشی Administration مدرسه داتین در روزهای آغازین 1402

روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند.

سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد. مدرسه داتین از چند سال قبل هدف خود را توسعه و جذب افرادی قرار داده که دانشجویان ترم آخر یا فارغ‌التحصیلان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات هستند. در این مدرسه افراد، تجربه، مهارت و توانایی‌های فنی و ارتباطی را آموزش می‌بینند و درنهایت به داتین می‌پیوندند.

حالا داتین، با هدف جذب و حمایت از دانشجویان مستعد و همچنین ارتباط بیشتر صنعت فناوری اطلاعات، بازار و دانشگاه ضمن حمایت از چهارمین دوره مسابقات کدنویسی مبهم شریف، در نمایشگاه جانبی آن نیز حاضر می‌شود.

آن‌طور که دبیرخانه این رویداد می‌گوید، هدف از برگزاری این مسابقه افزایش دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان به‌منظور استفاده در صنعت فناوری اطلاعات کشور است و در این راستا چهار منتور داتینی در حوزه‌ ++C در این رویداد حضور دارند تا دانشجویان را برای پاسخ به پرسش‌های تخصصی‌ راهنمایی کنند.

علاوه بر این، یک کارگاه آموزشی با موضوع کاربرد علوم داده در کسب‌وکار بانکی ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 13 بهمن ماه برگزار می‌شود و رضا قربانی، کارشناس راهکارهای مدیریت دیتا داتین در این نشست به ارائه می‌پردازد. همچنین علی زارع، مالک محصول راهکارهای تشخیص تقلب داتین در یک سخنرانی تحت عنوان «داتین از نمایی نزدیک» که همان روز و در ساعت 9:30 برگزار می‌شود، به معرفی داتین می‌پردازد.

چهارمین دوره مسابقات کدنویسی مبهم، توسط گروه فناوری اطلاعات دانشگاه شریف روز پنج‌شنبه 13 بهمن ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود و از ساعت 8:00 تا 19:00 برپا است.

Rate this post

مطالب مرتبط

 
با توسعه فناوری‌های مالی در دهه‌های اخیر، انواع روش‌های پرداخت نیز دچار تغییر و تحول شده و صورت‌های جدیدی به خود گرفته‌اند. یکی از این روش‌ها، ‌BNPL است که از زیرمجموعه‌های روش پرداخت اعتباری است.
 
سومین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با نگاهی پرونده‌ای به موضوع «اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات» و پرداختن به عناوینی همچون ارزش‌گذاری و قیمت‌گذاری نرم‌افزار، ملاحظات شرکت در مناقصات نرم‌افزارها و... منتشر شد.
 
بانکداری اجتماعی رویکردی متفاوت برای بانکداری و منفعت ناشی از عملیات بانکداری اراِئه می‌کند. طبق این تعریف، مسئولیت اصلی بانک‌ها افزایش تعامل و شراکت در توسعه‌ جامعه و موفقیت در حفظ محیط زیست در امروز و آینده است. بنابراین بانک‌های اجتماعی بر منافع مشترک و همگانی جامعه متمرکز می‌شوند و در فعالیت آنها خود پول و سود مالی صرفا هدف نهایی نیست.