همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
49e16364-d9d6-487c-96a9-8bf832e0fe19

داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند.

سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد. مدرسه داتین از چند سال قبل هدف خود را توسعه و جذب افرادی قرار داده که دانشجویان ترم آخر یا فارغ‌التحصیلان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات هستند. در این مدرسه افراد، تجربه، مهارت و توانایی‌های فنی و ارتباطی را آموزش می‌بینند و درنهایت به داتین می‌پیوندند.

حالا داتین، با هدف جذب و حمایت از دانشجویان مستعد و همچنین ارتباط بیشتر صنعت فناوری اطلاعات، بازار و دانشگاه ضمن حمایت از چهارمین دوره مسابقات کدنویسی مبهم شریف، در نمایشگاه جانبی آن نیز حاضر می‌شود.

آن‌طور که دبیرخانه این رویداد می‌گوید، هدف از برگزاری این مسابقه افزایش دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان به‌منظور استفاده در صنعت فناوری اطلاعات کشور است و در این راستا چهار منتور داتینی در حوزه‌ ++C در این رویداد حضور دارند تا دانشجویان را برای پاسخ به پرسش‌های تخصصی‌ راهنمایی کنند.

علاوه بر این، یک کارگاه آموزشی با موضوع کاربرد علوم داده در کسب‌وکار بانکی ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 13 بهمن ماه برگزار می‌شود و رضا قربانی، کارشناس راهکارهای مدیریت دیتا داتین در این نشست به ارائه می‌پردازد. همچنین علی زارع، مالک محصول راهکارهای تشخیص تقلب داتین در یک سخنرانی تحت عنوان «داتین از نمایی نزدیک» که همان روز و در ساعت 9:30 برگزار می‌شود، به معرفی داتین می‌پردازد.

چهارمین دوره مسابقات کدنویسی مبهم، توسط گروه فناوری اطلاعات دانشگاه شریف روز پنج‌شنبه 13 بهمن ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود و از ساعت 8:00 تا 19:00 برپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
ویپاد، ترابانک پاسارگاد، از شیوه جدید تسهیلات‌دهی کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف سی میلیون تومان به نام «تسهیلات برآیند» رونمایی کرد. در این شیوه جدید، کاربران در فرایندی کاملا آنلاین، براساس دریافت امتیاز در وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) می‌توانند وام سی میلیون تومانی دریافت کنند.
پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که شرایط مطلوب و لازم را از نظر ساختار سازمانی و تجهیزات و زیرساخت داشته باشند.
قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت.