برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN
49e16364-d9d6-487c-96a9-8bf832e0fe19

داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند.

سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد. مدرسه داتین از چند سال قبل هدف خود را توسعه و جذب افرادی قرار داده که دانشجویان ترم آخر یا فارغ‌التحصیلان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات هستند. در این مدرسه افراد، تجربه، مهارت و توانایی‌های فنی و ارتباطی را آموزش می‌بینند و درنهایت به داتین می‌پیوندند.

حالا داتین، با هدف جذب و حمایت از دانشجویان مستعد و همچنین ارتباط بیشتر صنعت فناوری اطلاعات، بازار و دانشگاه ضمن حمایت از چهارمین دوره مسابقات کدنویسی مبهم شریف، در نمایشگاه جانبی آن نیز حاضر می‌شود.

آن‌طور که دبیرخانه این رویداد می‌گوید، هدف از برگزاری این مسابقه افزایش دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان به‌منظور استفاده در صنعت فناوری اطلاعات کشور است و در این راستا چهار منتور داتینی در حوزه‌ ++C در این رویداد حضور دارند تا دانشجویان را برای پاسخ به پرسش‌های تخصصی‌ راهنمایی کنند.

علاوه بر این، یک کارگاه آموزشی با موضوع کاربرد علوم داده در کسب‌وکار بانکی ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 13 بهمن ماه برگزار می‌شود و رضا قربانی، کارشناس راهکارهای مدیریت دیتا داتین در این نشست به ارائه می‌پردازد. همچنین علی زارع، مالک محصول راهکارهای تشخیص تقلب داتین در یک سخنرانی تحت عنوان «داتین از نمایی نزدیک» که همان روز و در ساعت 9:30 برگزار می‌شود، به معرفی داتین می‌پردازد.

چهارمین دوره مسابقات کدنویسی مبهم، توسط گروه فناوری اطلاعات دانشگاه شریف روز پنج‌شنبه 13 بهمن ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود و از ساعت 8:00 تا 19:00 برپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون بانکداری نوین داتین:
محمد آجدانی، معاون بانکداری نوین داتین، در برنامه اتاق آبی از وضعیت نئوبانک‌ها در ایران صحبت کرد. او در این برنامه به شرط نگهداشت کاربران در نئوبانک‌های ایرانی پرداخت و به این سوال پاسخ داد که آیا حیات این پلتفرم‌ها در گرو پرداخت تسهیلات است؟
بانک شهر پس از بررسی مستندات فنی و تخصصی تامین‌کنندگان نرم‌افزارهای جامع شرکت‌کننده در مناقصه سامانه مدیریت املاک و ساختمان، داتین را برنده این مناقصه اعلام کرد. سامانه داتین پیش‌تر توسط بانک‌های سپه و پاسارگاد انتخاب و برای مدیریت جامع حوزه املاک این د‌و بانک به کار گرفته شده بود.
نوآوری در اکوسیستم بانکی هرچند بسیار پیشروتر از بخش‌های دیگر کشور بود اما به نظر می‌رسد طی چند سال گذشته دچار یک رکود نسبی شده است و پروژه‌های نوآورانه با سرعتی که انتظار می‌رود اجرا نمی‌شود یا شکل اجرایش آنقدر تغییر می‌کند که دیگر شبیه آنچه از ابتدا برای آن برنامه‌ریزی شده بود نیست.
مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در سمینار نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف:
لیلا پاکروان‌نژاد، مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف به ارائه‌ای تحت عنوان «چارچوب چابک مقیاس‌شده» پرداخت و جدیدترین تجربیات خود درباره رویکرد اجایل را برای حاضران تشریح کرد.