همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
بوت کمپ آموزشی تست نفوذ

بوت کمپ آموزشی تست نفوذ از چهارشنبه 26 بهمن ماه به مدت 15 هفته توسط داتین و به میزبانی دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

بوت‌ کمپ آموزشی تست نفوذ یک دوره فشرده و پیشرفته برای آموزش تست نفوذ و بررسی آسیب‌پذیری‌های رایج سامانه‌های مبتنی بر وب مانند SQLI، RCE، CSRF و XSS است. در این دوره قصد داریم با حضور تیم امنیت داتین، موضوعات مربوط به امنیت و تست نفوذ را به دانشجویان مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه‌های معتبر کشور که برای این دوره اعلام آمادگی کرده‌اند، آموزش دهیم و به آنها کمک کنیم تا با آمادگی بیشتر با چالش‌های واقعی در بازار کار روبه‌‌رو شوند.

این بوت کمپ تا 15 هفته، هر چهارشنبه و در جلسات حضوری از ساعت 13:30 تا 15:30 در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. افتتاحیه آن در نشستی با موضوع آشنایی با مسیرهای شغلی شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات در صنعت بانکی توسط آرمان ساجدی‌نژاد، مدیر توانمندسازی توسعه سرمایه‌های انسانی داتین و فاطمه سلطانی، مدیر محصول خدمات داده بیمه‌گری داتین و مبحث هک و امنیت توسط سعیده زینالی، مدیر معماری امن داتین روز 19 بهمن ماه برگزار می‌شود. همچنین علاوه بر طرح موضوعات مربوط به مشاغل، دانشجویان با مدرسه داتین و چگونگی فعالیت و حضور در آن نیز آشنا می‌شوند و می‌توانند سوالات خود را طرح کنند.

در جلسات بعدی نیز که از 26 بهمن ماه آغاز می‌شود، افراد حاضر در این بوت‌ کمپ در کارگاه‌های آموزشی روی نفوذپذیری سامانه‌ها کار می‌کنند و منتورهای داتینی همراه این افراد هستند تا فعالیت‌هایشان را مرور کنند و برای یافتن مسیر درست به آنها راهنمایی دهند. در پایان این پانزده هفته، بر اساس تلاش و عملکرد افراد حاضر در بوت کمپ تست نفوذ، امکان همکاری با داتین برای علاقه‌مندان فراهم می‌شود.

ثبت‌نام در این بوت‌ کمپ با ظرفیت 30 نفر، مختص دانشجویان است. دانشجویان دانشگاه مهندسی و علوم مهندسی دانشگاه شهید بهشتی می‌توانند تا تاریخ 22 بهمن ماه در سامانه گلستان درس مورد نظر را اخذ کرده و سایر دانشجویان برای ثبت‌نام لازم است، درخواست خود را به آدرس cse.sbu.ac.ir ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
ویپاد، ترابانک پاسارگاد، از شیوه جدید تسهیلات‌دهی کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف سی میلیون تومان به نام «تسهیلات برآیند» رونمایی کرد. در این شیوه جدید، کاربران در فرایندی کاملا آنلاین، براساس دریافت امتیاز در وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) می‌توانند وام سی میلیون تومانی دریافت کنند.
پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که شرایط مطلوب و لازم را از نظر ساختار سازمانی و تجهیزات و زیرساخت داشته باشند.
قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت.