برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN
بوت کمپ آموزشی تست نفوذ

شروع بوت کمپ 15 هفته‌ای تست نفوذ

بوت کمپ آموزشی تست نفوذ از چهارشنبه 26 بهمن ماه به مدت 15 هفته توسط داتین و به میزبانی دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

بوت‌ کمپ آموزشی تست نفوذ یک دوره فشرده و پیشرفته برای آموزش تست نفوذ و بررسی آسیب‌پذیری‌های رایج سامانه‌های مبتنی بر وب مانند SQLI، RCE، CSRF و XSS است. در این دوره قصد داریم با حضور تیم امنیت داتین، موضوعات مربوط به امنیت و تست نفوذ را به دانشجویان مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه‌های معتبر کشور که برای این دوره اعلام آمادگی کرده‌اند، آموزش دهیم و به آنها کمک کنیم تا با آمادگی بیشتر با چالش‌های واقعی در بازار کار روبه‌‌رو شوند.

این بوت کمپ تا 15 هفته، هر چهارشنبه و در جلسات حضوری از ساعت 13:30 تا 15:30 در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. افتتاحیه آن در نشستی با موضوع آشنایی با مسیرهای شغلی شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات در صنعت بانکی توسط آرمان ساجدی‌نژاد، مدیر توانمندسازی توسعه سرمایه‌های انسانی داتین و فاطمه سلطانی، مدیر محصول خدمات داده بیمه‌گری داتین و مبحث هک و امنیت توسط سعیده زینالی، مدیر معماری امن داتین روز 19 بهمن ماه برگزار می‌شود. همچنین علاوه بر طرح موضوعات مربوط به مشاغل، دانشجویان با مدرسه داتین و چگونگی فعالیت و حضور در آن نیز آشنا می‌شوند و می‌توانند سوالات خود را طرح کنند.

در جلسات بعدی نیز که از 26 بهمن ماه آغاز می‌شود، افراد حاضر در این بوت‌ کمپ در کارگاه‌های آموزشی روی نفوذپذیری سامانه‌ها کار می‌کنند و منتورهای داتینی همراه این افراد هستند تا فعالیت‌هایشان را مرور کنند و برای یافتن مسیر درست به آنها راهنمایی دهند. در پایان این پانزده هفته، بر اساس تلاش و عملکرد افراد حاضر در بوت کمپ تست نفوذ، امکان همکاری با داتین برای علاقه‌مندان فراهم می‌شود.

ثبت‌نام در این بوت‌ کمپ با ظرفیت 30 نفر، مختص دانشجویان است. دانشجویان دانشگاه مهندسی و علوم مهندسی دانشگاه شهید بهشتی می‌توانند تا تاریخ 22 بهمن ماه در سامانه گلستان درس مورد نظر را اخذ کرده و سایر دانشجویان برای ثبت‌نام لازم است، درخواست خود را به آدرس cse.sbu.ac.ir ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون بانکداری نوین داتین:
محمد آجدانی، معاون بانکداری نوین داتین، در برنامه اتاق آبی از وضعیت نئوبانک‌ها در ایران صحبت کرد. او در این برنامه به شرط نگهداشت کاربران در نئوبانک‌های ایرانی پرداخت و به این سوال پاسخ داد که آیا حیات این پلتفرم‌ها در گرو پرداخت تسهیلات است؟
بانک شهر پس از بررسی مستندات فنی و تخصصی تامین‌کنندگان نرم‌افزارهای جامع شرکت‌کننده در مناقصه سامانه مدیریت املاک و ساختمان، داتین را برنده این مناقصه اعلام کرد. سامانه داتین پیش‌تر توسط بانک‌های سپه و پاسارگاد انتخاب و برای مدیریت جامع حوزه املاک این د‌و بانک به کار گرفته شده بود.
نوآوری در اکوسیستم بانکی هرچند بسیار پیشروتر از بخش‌های دیگر کشور بود اما به نظر می‌رسد طی چند سال گذشته دچار یک رکود نسبی شده است و پروژه‌های نوآورانه با سرعتی که انتظار می‌رود اجرا نمی‌شود یا شکل اجرایش آنقدر تغییر می‌کند که دیگر شبیه آنچه از ابتدا برای آن برنامه‌ریزی شده بود نیست.
مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در سمینار نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف:
لیلا پاکروان‌نژاد، مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف به ارائه‌ای تحت عنوان «چارچوب چابک مقیاس‌شده» پرداخت و جدیدترین تجربیات خود درباره رویکرد اجایل را برای حاضران تشریح کرد.