برگزاری بوت کمپ آموزشی Administration مدرسه داتین در روزهای آغازین 1402

روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

بوت کمپ آموزشی تست نفوذ از چهارشنبه 26 بهمن ماه به مدت 15 هفته توسط داتین و به میزبانی دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

بوت‌ کمپ آموزشی تست نفوذ یک دوره فشرده و پیشرفته برای آموزش تست نفوذ و بررسی آسیب‌پذیری‌های رایج سامانه‌های مبتنی بر وب مانند SQLI، RCE، CSRF و XSS است. در این دوره قصد داریم با حضور تیم امنیت داتین، موضوعات مربوط به امنیت و تست نفوذ را به دانشجویان مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه‌های معتبر کشور که برای این دوره اعلام آمادگی کرده‌اند، آموزش دهیم و به آنها کمک کنیم تا با آمادگی بیشتر با چالش‌های واقعی در بازار کار روبه‌‌رو شوند.

این بوت کمپ تا 15 هفته، هر چهارشنبه و در جلسات حضوری از ساعت 13:30 تا 15:30 در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. افتتاحیه آن در نشستی با موضوع آشنایی با مسیرهای شغلی شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات در صنعت بانکی توسط آرمان ساجدی‌نژاد، مدیر توانمندسازی توسعه سرمایه‌های انسانی داتین و فاطمه سلطانی، مدیر محصول خدمات داده بیمه‌گری داتین و مبحث هک و امنیت توسط سعیده زینالی، مدیر معماری امن داتین روز 19 بهمن ماه برگزار می‌شود. همچنین علاوه بر طرح موضوعات مربوط به مشاغل، دانشجویان با مدرسه داتین و چگونگی فعالیت و حضور در آن نیز آشنا می‌شوند و می‌توانند سوالات خود را طرح کنند.

در جلسات بعدی نیز که از 26 بهمن ماه آغاز می‌شود، افراد حاضر در این بوت‌ کمپ در کارگاه‌های آموزشی روی نفوذپذیری سامانه‌ها کار می‌کنند و منتورهای داتینی همراه این افراد هستند تا فعالیت‌هایشان را مرور کنند و برای یافتن مسیر درست به آنها راهنمایی دهند. در پایان این پانزده هفته، بر اساس تلاش و عملکرد افراد حاضر در بوت کمپ تست نفوذ، امکان همکاری با داتین برای علاقه‌مندان فراهم می‌شود.

ثبت‌نام در این بوت‌ کمپ با ظرفیت 30 نفر، مختص دانشجویان است. دانشجویان دانشگاه مهندسی و علوم مهندسی دانشگاه شهید بهشتی می‌توانند تا تاریخ 22 بهمن ماه در سامانه گلستان درس مورد نظر را اخذ کرده و سایر دانشجویان برای ثبت‌نام لازم است، درخواست خود را به آدرس cse.sbu.ac.ir ارسال کنند.

Rate this post

مطالب مرتبط

 
با توسعه فناوری‌های مالی در دهه‌های اخیر، انواع روش‌های پرداخت نیز دچار تغییر و تحول شده و صورت‌های جدیدی به خود گرفته‌اند. یکی از این روش‌ها، ‌BNPL است که از زیرمجموعه‌های روش پرداخت اعتباری است.
 
سومین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با نگاهی پرونده‌ای به موضوع «اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات» و پرداختن به عناوینی همچون ارزش‌گذاری و قیمت‌گذاری نرم‌افزار، ملاحظات شرکت در مناقصات نرم‌افزارها و... منتشر شد.
 
بانکداری اجتماعی رویکردی متفاوت برای بانکداری و منفعت ناشی از عملیات بانکداری اراِئه می‌کند. طبق این تعریف، مسئولیت اصلی بانک‌ها افزایش تعامل و شراکت در توسعه‌ جامعه و موفقیت در حفظ محیط زیست در امروز و آینده است. بنابراین بانک‌های اجتماعی بر منافع مشترک و همگانی جامعه متمرکز می‌شوند و در فعالیت آنها خود پول و سود مالی صرفا هدف نهایی نیست.