مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
رویداد دانشگاه علم و صنعت

رویداد ElmoCPC با همراهی داتین و مدرسه داتین برگزار شد

داتین و مدرسه داتین در همراهی با انجمن علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت و با هدف ارتقا دانش برنامه‌نویسی، از مسابقه ElmoCPC حمایت کرد.

هر ساله دانشجویان علاقه‌مند به برنامه‌نویسی، در یک رویداد جهانی، دانسته‌های خود را در زمینه برنامه‌نویسی گروهی محک می‌زنند. این رویداد ICPC یا International Collegiate programming نام دارد که توسط انجمن معتبر ای‌سی‌ام بنیان‌گذاری شده و سوالات آن حول چالش‌های الگوریتمی است. این رقابت در مرحله نخست به‌صورت منطقه‌ای است و برترین‌ها به مسابقه جهانی دعوت می‌شوند.

برترین برنامه‌نویسان ایرانی نیز در این رویداد حاضر می‌شوند تا به رقابت با همتایان خود در سایر کشورها بپردازند. برای آمادگی بیشتر این افراد در رقابت جهانی ICPC که به‌عنوان المپيک برنامه‌نويسان شناخته می‌شود، انجمن علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت، سومین دوره مسابقات آزمایشی خود را با حضور دانشجویان سراسر کشور و همراهی داتین و مدرسه داتین برگزار کرد.

دانشجویان ایرانی پنج‌شنبه 27 اردیبهشت‌ماه به‌صورت مجازی با هم رقابت کردند و در پایان نیز با اعلام برترین‌ها به تیم‌های ‌برگزیده اول تا سوم، به‌ترتیب چهارونیم، سه و یک‌ونیم میلیون تومان جایزه نقدی اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های داتین:
داتین از جمله مهم‌ترین شرکت‌های ایران در حوزه ارائه راهکارهای مالی به بانک‌هاست و طبق گفته هومن مسگری در 12 سال گذشته موفق به تولید 42 محصول متنوع شده و در جایگاه دومین شرکت عرضه‌کننده این نوع خدمات ایستاده است. عوامل متعددی در کسب این موفقیت نقش دارد که فرهنگ سازمانی و تخصص‌گرایی در صدر آن قرار می‌گیرد. مسگری در این گفت‌وگو علاوه‌بر معرفی شرکت داتین به جزئیات پروژه مهاجرت بانک کارآفرین نیز می‌پردازد.
فعالان صنایع مالی بر این باورند که با بلوغ نسل بومی عصر دیجیتال و تغییر زنجیره‌های ارزش خدمات مالی، امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان در سال‌های آینده توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد، اما توسعه آن در ایران احتمالاً درگیر چالش‌هایی خاص شود؛ ازجمله نحوه رویارویی رگولاتور با آن. در این مطلب به سراغ فاطمه حیدری، مدیر محصول منابع بانکداری متمرکز داتین رفتیم و با آنها درباره وضعیت امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان، مزایا و معایب آن و آینده‌ای که در انتظارش است، صحبت کردیم.
با رویکرد سرمایه‌گذاری در توسعه سازمانی؛
داتین در پیروی از فرهنگ سازمانی فراگیر و با نگاه به سرمایه‌گذاری در جذب سرمایه‌های انسانی از سراسر ایران، دفاتر شیراز و قزوین را راه‌اندازی کرد و تعداد دفاتر استانی خود را به چهار رساند.
دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.