انقلاب امور مالی تعبیه‌شده در ارائه خدمات مالی
EN
EN
کداکد

همراهی داتین و مدرسه داتین با رویداد برنامه‌نویسی کداکد دانشگاه علم و صنعت

داتین و مدرسه داتین، همراهان اولین دوره مسابقه برنامه‌نویسی کداکد دانشگاه علم و صنعت در حوزه هوش مصنوعی خواهند بود.

مسابقه کداکد در حوزه هوش مصنوعی و با تمرکز بر موضوع prompt engineering است که در دو بخش حل سوالات الگوریتمی و دسته‌بندی متون با GPT4 برگزار می‌شود. در بخش اول، شرکت‌کنندگان باید با توضیح سوال به GPT4 کدی را تولید کنند که چالش مورد نظر را حل کند. در مرحله بعد، افراد باید متون را دسته‌بندی کنند و با استفاده از پرامپت‌نویسی، مسئله را به GPT4 توضیح دهند تا این مدل زبانی دسته‌بندی را انجام دهد.

این مسابقه در دو مرحله آنلاین (۲۰ اردیبهشت ماه) و حضوری (۲۷ اردیبهشت ماه) برگزار می‌‌شود. داوری آن در مرحله اول، توسط ربات‌ انجام می‌شود و در مرحله بعد، داوران صحت کدها و کشف تقلب را بررسی خواهند کرد. محمد رحمتی، تحلیل‌گر ارشد تیم راه‌حل‌های تشخیص تقلب داتین نیز یکی از داورانی است که فرایند ارزیابی در مرحله نخست را مورد بازبینی قرار می‌دهد.

پس از بررسی نهایی عملکرد افراد، ۱۵ نفر به مرحله بعدی رقابت‌ها که حضوری است دعوت می‌شوند. در پایان نیز نفر اول تا سوم که بهترین پرامپت را نوشته‌اند، به‌ترتیب هفت، پنج و سه میلیون تومان به‌عنوان هدیه دریافت می‌کنند. به این ترتیب، علاقه‌مندان به هوش مصنوعی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های کامپیوتر و علوم کامپیوتر از همه دانشگاه‌ها می‌توانند ۲۰ اردیبهشت ماه و در دور نخست این رویداد که آنلاین برگزار می‌شود، قدرت پرامپت‌نویسی خود را براساس GPT به ‌چالش‌ بکشند.

برای حضور در این رویداد و انجام پیش‌ثبت‌نام، از این لینک اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فعالان صنایع مالی بر این باورند که با بلوغ نسل بومی عصر دیجیتال و تغییر زنجیره‌های ارزش خدمات مالی، امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان در سال‌های آینده توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد، اما توسعه آن در ایران احتمالاً درگیر چالش‌هایی خاص شود؛ ازجمله نحوه رویارویی رگولاتور با آن. در این مطلب به سراغ فاطمه حیدری، مدیر محصول منابع بانکداری متمرکز داتین رفتیم و با آنها درباره وضعیت امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان، مزایا و معایب آن و آینده‌ای که در انتظارش است، صحبت کردیم.
با رویکرد سرمایه‌گذاری در توسعه سازمانی؛
داتین در پیروی از فرهنگ سازمانی فراگیر و با نگاه به سرمایه‌گذاری در جذب سرمایه‌های انسانی از سراسر ایران، دفاتر شیراز و قزوین را راه‌اندازی کرد و تعداد دفاتر استانی خود را به چهار رساند.
دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.
مدیر توسعه سرمایه‌های انسانی داتین در نشست نمایشگاه الکامپ:
نشست «منابع انسانی و سهم زنان در کسب‌وکارهای نوین» روز دوشنبه، یازدهم تیرماه در نمایشگاه الکامپ برگزار شد. حامد حسینی‌نژاد، مدیر توسعه سرمایه‌های انسانی داتین نیز به‌عنوان یکی از اعضا در این نشست حضور داشت.