برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN
سامانه مدیریت کارت اعتباری داتین

سامانه مدیریت کارت اعتباری داتین چه ویژگی‌هایی دارد؟

کارت‌های اعتباری یا credit card یکی از انواع کارت‌های پرداخت الکترونیکی هستند. یکی از مهم‌ترین و منحصربه‌فردترین ویژگی‌های سامانه مدیریت کارت اعتباری شرکت «داتین»، امکان ارائه به دو شکل وابسته و یا مستقل از سامانه بانکداری متمرکز است. این قابلیت سبب می‌شود تا بانک براساس شرایط و ویژگی‌های سامانه بانکداری متمرکز (CORE BANKING) مورد استفاده خود، امکان بهره‌برداری از این سامانه را داشته باشد. طراحی و پیاده‌سازی سامانه مذکور به شکل ماژولار انجام‌شده و می‌تواند براساس پروتکل‌های استاندارد، از سیستم‌های مختلف سرویس بگیرد. این نرم‌افزار مبتنی بر وب طراحی و پیاده‌سازی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اصرار برای نگه‌داشتن سیستم کربنکینگ به‌صورت همان هسته‌ متمرکز که قابلیت زیادی برای تغییر و نوآوری ندارد، امکان ارائه‌ سرویس‌های جدید و ورود به بازارهای جدید را از ما می‌گیرد. در سیستم کربنکینگ، یک چسبندگی بین لایه‌ سرویس و لایه‌ زیرساخت ایجاد می‌شود. درحالی که اگر به‌صورت کرلس عمل کنیم، وابستگی سرویس به زیرساخت کم می‌شود.
در بنچ مارک بانکداری جهانی در سال 2022، اين سوال را از هزار رهبر ارشد بانکی پرسیدند که «اولویت اصلی آنها برای تحول عملیاتی بانک خودشان چیست؟» در جمع‌بندی، 37 درصد از كل افراد پاسخگو، موضوع انتقال به یک سیستم کربنکینگ مدرن و مبتنی‌بر ابر را از اولويت‌های اصلی خود اعلام كردند.
سیستم‌های یکپارچه سال‌های گذشته، که زمانی به‌عنوان بستر بانکداری در نظر گرفته می‌شدند، اکنون به‌صورت فزاینده‌ای به‌عنوان مانعی برای گام‌های مترقی در این بخش عمل می‌کنند. درمقابل، بانکداری Coreless، با جهت‌گیری بخش‌بندی‌شده و ماژولار خود، راه روبه‌جلو را هموار می‌کند.
بانکداری باز یک جنبش جهانی است که درحال تغییر شکل اکوسیستم خدمات مالی و تغییر ایده بانکداری است. این مهم، پیامدهای بسیار قابل توجهی برای سوئیچ‌های بانکی دارد.