برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN
داتین-و-بانک-سینا-سایت

سامانه مدیریت منابع انسانی (HRM) داتین در بانک سینا پیاده‌سازی می‌شود

بانک سینا امور مربوط به حدود سه هزار نفر از همکاران خود را با استفاده از سامانه مدیریت منابع انسانی (HRM) داتین بهینه‌سازی و مدیریت خواهد کرد.

با برگزاری مناقصه «سامانه مدیریت منابع انسانی» در بانک سینا، شرکت داتین در ارزیابی‌های فنی و نهایی به‌عنوان برنده این مناقصه اعلام شد. به این ترتیب با انعقاد قرارداد، بانک سینا تصمیم گرفته تا خدمات مربوط به سرمایه‌های انسانی را از طریق سامانه HRM داتین به همکاران خود ارائه دهد.

روزبه زند، مدیر واحد راهکارهای سازمانی داتین، در توضیح پروژه پیاده‌سازی سامانه مدیریت منابع انسانی در بانک سینا می‌گوید: «طبق برنامه‌ریزی اولیه،‌ استقرار سامانه HRM داتین در بانک سینا ظرف دو ماه انجام شده و پس از آن با نظر بانک، بومی‌سازی سامانه حسب نتایج تحلیل‌‌های مشترک صورت‌گرفته با واحدهای بهره‌بردار در دستور کار قرار خواهد گرفت.»

زند در مورد ارزش‌افزوده سامانه HRM داتین این‌طور توضیح می‌دهد: «سامانه HRM یکی از سیستم‌های سامانه برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) داتین است که با یکپارچه‌سازی فرایندها و داده‌های کلیدی مرتبط با فعالیت‌های منابع انسانی بانک‌ها و سازمان‌های بزرگ، بهبود، اصلاح و چابک‌سازی فرایندها، کیفیت بهتری را برای مدیریت سرمایه‌های انسانی این سازمان‌ها فراهم و تصمیم‌گیری را برای استفاده‌کنندگان، کم‌هزینه‌تر کند.»

سابقه داتین در پیاده‌سازی سامانه مدیریت منابع انسانی یا HRM

داتین با ارائه راهکار جامع سازمانی خود تلاش دارد تا طیف وسیعی از فرایندها و فعالیت‌های مختلفی که به بهبود عملکرد سازمان‌ها منتهی می‌شود را پوشش دهد. سامانه HRM داتین فرایندها و حوزه‌های مختلف فعالیت بانک، نظیر مدیریت منابع انسانی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت املاک و مستغلات و خدمات داخلی واحدهای ستادی به صف سازمان را بهینه‌سازی و مدیریت می‌کند.

طراحی ساختاری و فرایندی این محصول داتین با کسب‌وکارهای بانکی و پرداخت کاملا همخوانی داشته و برای بانک‌ها و شرکت‌های بیمه به نحوی اثربخش اختصاصی‌سازی شده است. داتین سابقه پیاده‌سازی سامانه HRM را در بانک‌‌ پاسارگاد، بانک سپه، بانک گردشگری، بانک سرمایه، بانک شهر و بیمه پاسارگاد دارد و انعقاد قرارداد با بانک سینا گام دیگری درراستای رفع نیازهای سازمان‌های بزرگ برای ارتقا، افزایش بهره‌وری و کیفیت مدیریت سرمایه‌های انسانی است.

ویژگی‌ها و زیرسیستم‌های سامانه مدیریت منابع انسانی (HRM) داتین اینجا تشریح شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون بانکداری نوین داتین:
محمد آجدانی، معاون بانکداری نوین داتین، در برنامه اتاق آبی از وضعیت نئوبانک‌ها در ایران صحبت کرد. او در این برنامه به شرط نگهداشت کاربران در نئوبانک‌های ایرانی پرداخت و به این سوال پاسخ داد که آیا حیات این پلتفرم‌ها در گرو پرداخت تسهیلات است؟
بانک شهر پس از بررسی مستندات فنی و تخصصی تامین‌کنندگان نرم‌افزارهای جامع شرکت‌کننده در مناقصه سامانه مدیریت املاک و ساختمان، داتین را برنده این مناقصه اعلام کرد. سامانه داتین پیش‌تر توسط بانک‌های سپه و پاسارگاد انتخاب و برای مدیریت جامع حوزه املاک این د‌و بانک به کار گرفته شده بود.
نوآوری در اکوسیستم بانکی هرچند بسیار پیشروتر از بخش‌های دیگر کشور بود اما به نظر می‌رسد طی چند سال گذشته دچار یک رکود نسبی شده است و پروژه‌های نوآورانه با سرعتی که انتظار می‌رود اجرا نمی‌شود یا شکل اجرایش آنقدر تغییر می‌کند که دیگر شبیه آنچه از ابتدا برای آن برنامه‌ریزی شده بود نیست.
مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در سمینار نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف:
لیلا پاکروان‌نژاد، مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف به ارائه‌ای تحت عنوان «چارچوب چابک مقیاس‌شده» پرداخت و جدیدترین تجربیات خود درباره رویکرد اجایل را برای حاضران تشریح کرد.