چهارمین مسابقه برنامه‌نویسی کدناک دانشگاه شریف با حمایت داتین برگزار می‌شود

روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

بانک سینا امور مربوط به حدود سه هزار نفر از همکاران خود را با استفاده از سامانه مدیریت منابع انسانی (HRM) داتین بهینه‌سازی و مدیریت خواهد کرد.

با برگزاری مناقصه «سامانه مدیریت منابع انسانی» در بانک سینا، شرکت داتین در ارزیابی‌های فنی و نهایی به‌عنوان برنده این مناقصه اعلام شد. به این ترتیب با انعقاد قرارداد، بانک سینا تصمیم گرفته تا خدمات مربوط به سرمایه‌های انسانی را از طریق سامانه HRM داتین به همکاران خود ارائه دهد.

روزبه زند، مدیر واحد راهکارهای سازمانی داتین، در توضیح پروژه پیاده‌سازی سامانه مدیریت منابع انسانی در بانک سینا می‌گوید: «طبق برنامه‌ریزی اولیه،‌ استقرار سامانه HRM داتین در بانک سینا ظرف دو ماه انجام شده و پس از آن با نظر بانک، بومی‌سازی سامانه حسب نتایج تحلیل‌‌های مشترک صورت‌گرفته با واحدهای بهره‌بردار در دستور کار قرار خواهد گرفت.»

زند در مورد ارزش‌افزوده سامانه HRM داتین این‌طور توضیح می‌دهد: «سامانه HRM یکی از سیستم‌های سامانه برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) داتین است که با یکپارچه‌سازی فرایندها و داده‌های کلیدی مرتبط با فعالیت‌های منابع انسانی بانک‌ها و سازمان‌های بزرگ، بهبود، اصلاح و چابک‌سازی فرایندها، کیفیت بهتری را برای مدیریت سرمایه‌های انسانی این سازمان‌ها فراهم و تصمیم‌گیری را برای استفاده‌کنندگان، کم‌هزینه‌تر کند.»

سابقه داتین در پیاده‌سازی سامانه مدیریت منابع انسانی یا HRM

داتین با ارائه راهکار جامع سازمانی خود تلاش دارد تا طیف وسیعی از فرایندها و فعالیت‌های مختلفی که به بهبود عملکرد سازمان‌ها منتهی می‌شود را پوشش دهد. سامانه HRM داتین فرایندها و حوزه‌های مختلف فعالیت بانک، نظیر مدیریت منابع انسانی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت املاک و مستغلات و خدمات داخلی واحدهای ستادی به صف سازمان را بهینه‌سازی و مدیریت می‌کند.

طراحی ساختاری و فرایندی این محصول داتین با کسب‌وکارهای بانکی و پرداخت کاملا همخوانی داشته و برای بانک‌ها و شرکت‌های بیمه به نحوی اثربخش اختصاصی‌سازی شده است. داتین سابقه پیاده‌سازی سامانه HRM را در بانک‌‌ پاسارگاد، بانک سپه، بانک گردشگری، بانک سرمایه، بانک شهر و بیمه پاسارگاد دارد و انعقاد قرارداد با بانک سینا گام دیگری درراستای رفع نیازهای سازمان‌های بزرگ برای ارتقا، افزایش بهره‌وری و کیفیت مدیریت سرمایه‌های انسانی است.

ویژگی‌ها و زیرسیستم‌های سامانه مدیریت منابع انسانی (HRM) داتین اینجا تشریح شده است.

مطالب مرتبط

 
سوئیچ بانکی به‌عنوان یک نرم‌افزار، وظیفه تبادل اطلاعات را انجام می‌دهد. درواقع سوئیچ مانند یک واسطه بین نرم‌افزار، سخت‌افزار و پایگاه داده عمل می‌کند و پیام‌های مربوط بین تراکنش‌ها را بین دستگاه پذیرنده یعنی خودپرداز و مقصد تراکنش‌ها جابه‌جا می‌کند.
 
با ویپاد حساب بانکی خود را آنلاین ایجاد کنید و از خدمات بانکی اینترنتی بهره‌مند شوید، خدماتی مثل دریافت تسهیلات بدون وثیقه، کارت هدیه مجازی بدون کارمزد و پشتیبانی آنلاین و تلفنی 24 ساعته.
 
عوامل بسیاری بر GDP کشورها تاثیرگذار هستند. پیشرفت‌­های فناوری یکی از این عوامل هستند که می‌­توانند با افزایش بهره‌­وری و کارایی، باعث افزایش GDP شوند و در این میان، فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به یکی از عوامل اصلی رشد اقتصادهای مدرن مبدل شده و رشد سریع صنعت ICT اقتصاد جهانی را متحول کرده است.